Arama:

Aracının özellikle; renginden, görüntüsünden, dizaynından, tasarımından memnun olmayan veya kişisel zevki için yenilik isteyen araç sahiplerinin kaporta üzerine boya işlemi yaptırmadan tamamen folyo ile kaporta sacının kaplanma (renk değişim) işlemine Araç Kaplama denir.

Referans galerisi bölümünden, yapılan işlemleri takip edebilir görebilirsiniz.

Araç, Folyo Kaplama Zararlı mı ?

Araç Folyo Kaplama Uygulaması Boyaya Zarar Verir mi ? … Üzeri araç kaplama malzemesi ile kaplanmış bir boya yüzeyi oksijen bağlantısı kesilmiş olduğu için her hangi bir şekilde zarar görmez. Artı olarak güneş, yağmur, çamur, kar ve benzeri etkenlere mağruz kalmayacağı için de ayrıca boyanızı korumuş olursunuz.

Araç Folyo Kaplama neden yapılır ?

Araç Folyo kaplamaaracın dış etkilerden korunması, boya hatalarının ve çiziklerin saklanması veya tamamen zevke bağlı olarak otomobilin dış yüzeyinin kaplanması işlemidir.Folyo kaplama, dekoratif süsleme ve estetik görünüm sağlayarak istediğiniz gibi otomobilinizi kişiselleştirmenizi sağlıyor.

Araç Folyo Kaplama Muayneden Geçer mi ?

Araç kaplama işlemi aracın orijinal rengi ile aynı olduğu sürece herhangi bir sorun teşkil etmemekte, herhangi bir işlem gerektirmemektedir

 1,099 Toplam,  3 Bugün